Kullanıcı Güvenliği
YEDİBAHÇE ZEYTİNCİLİK İNŞ ve İNŞ.MALZ.HAYV.TARIM.TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. “http://yedibahce.com.tr” internet sitesi aracılığıyla, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

YEDİBAHÇE ZEYTİNCİLİK İNŞ ve İNŞ.MALZ.HAYV.TARIM.TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. bünyesinde kullanılmaktadır.

YEDİBAHÇE ZEYTİNCİLİK İNŞ ve İNŞ.MALZ.HAYV.TARIM.TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ., üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

YEDİBAHÇE ZEYTİNCİLİK İNŞ ve İNŞ.MALZ.HAYV.TARIM.TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ., e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler üyelere daha iyi hizmetler sunmak amacıyla kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulüne göre bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

YEDİBAHÇE ZEYTİNCİLİK İNŞ ve İNŞ.MALZ.HAYV.TARIM.TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

YEDİBAHÇE ZEYTİNCİLİK İNŞ ve İNŞ.MALZ.HAYV.TARIM.TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez. Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.